BLOGGER TEMPLATES - TWITTER BACKGROUNDS »

29 Ocak 2010 Cuma

Her 6 ayda bir diş hekimine görünmenizi salık veriyorum.

Bugün buraya yine hayatımda ilk kez başıma gelen bi olayı yazacağım. Sanırım böle bişi olmasaydı yazmazdım da zaten. Aman neyse işte..

3 ay önce sert bir turşu yüzüden diş doktoruna taşınır oldum. Doktor dedi kanal yapıcaz edicez, tedavi başladı ama üzerinden onca zaman geçti değişen bişi yok, dedim çek gitsin sıkıldım bu durumdan; Demez olaydım. Küçük yaşlardan beri ortodontistti bilmemneydi bi alışkanlık var dişçi koltuğuna ama bu baya ağır bi travmaydı yani. "aheauehauh 22 senedir beraberiz canım artık her güzel şeyin bi sonu var falans" diye dalga geçerken kolum kadar tornavidasal ve kerpetensel diş söküm sistemlerini gördükten sonra öhöm diye bi kıpırdandım o koltukta. Uyuşturucuyu yerken babamla Girit - Rodos muhabbeti yapan diş doktoruma da artık bişi diyemiyorm. Zamanında çok beddua ettim kadına, oğlunu Hakkari'ye göndermişler askere. Kendimi suçlu hisseder gibiyim.

Neyse efendim ağzım uyuştuktan sonra hanım teyze önce o tornavidayla bi kanırttı dişimi sonra da bi 4 dk süren çekim işlemi başladı. Acı yok da bişiyin çekildiğini hissediyorsun arkadaşım. İçimden oha oha OHAEAAEHAAA modunda sayıklarken bi yandan da ulan diş çıkıcak aniden yerinden, kadın bi de ağzımı burnumu kırıcak o aletle diye tedirginim. Neyse ki böyle bi olay yaşamadık. Diş denen şey baya büyükmüş yannız. İstediğim için aldım, şu an evimde. Kusmadan bakabilceklerine inananlara gösteriyorum. Ha bir de ağzımın içindeki boşluğu tarif etmem baya zor. Diş çektirdikten sonra yemek yememek, bişi içememek ve o boşluğun sürekli kanaması gibi olaylarla karşılaşılıyor yannız. Ha bi de sosisli bişi yemeyin lan damağımı mı yiyorum moduna girebiliyormuş insan. Hani olur da başınıza gelir aklınızda olsun. Öyle oh bitti gittilik bi olay değil malesef.

Ha bir de. Doktor ağzımı çalkalamamı ve tükürmemi yasakladığı için bir vampirin 1 yılda bulamadığı kan kadar kan yuttum eve gelene kadar. En son eeyh yeter midem bulandı diye sokağa bir izimi bırakmaya karar vermişken yoldan geçen teyzenin ağzımdan çıkan kanı görmesi ve üzerime doğru araba mı çarptı sana iç kanaman mı var diye koşmasına hala anlam veremiyorum. Teyze, zaten kafam güzel, midem kan dolu, ağzımda eşşek kadar tampon, dudaklarım uyuşturucudan yamulmuş, bana gelmişsin "112yi arayalım" diye bağırıyosun. Neyse ki derdimi anlatacak kadar iyiydim de yırttık ambulanstan falan. Neyse insanlık ölmemiş en azından sklfjafjasdf.

0 yorum: